S.S.S

Sormak İstediğiniz Her Şey Burada

Web Tasarım & Yazılım

BTG Medya olarak 2020 yılında 3 arkadaşın ortak fikri olarak ortaya çıktık. O günden beri genel olarak freelance olarak hizmet vermeye başladık. 2021 yılından itibaren ise resmi olarak sınırları ve ölçüleri olmayan bir dijital ajans olarak müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Öncelikle sizlerden bizden istediklerinizi net bir şekilde alıyor ve sizlere bu ölçüde örnek bir tasarım çıkartıyoruz. Ardından sizden de onay aldıktan sonra işe başlıyor ve söz verdiğimiz süre içerisinde sizlere hayalinizdeki web sitesini teslim ediyoruz.
Öncelikle fiyatlarımız sizlerin verdiği bilgiler ve istekleriniz çerçevesinde ortaya çıkıyor. İsteklerinize göre şeffaf bir şekilde fiyat bilgisini sizinle paylaşıyor ve tüm detaylarını sizlere iletiyoruz. Eğer bu hizmeti bizden almak isterseniz de ödeme planlamasını noktasına geçiyoruz. Bu noktada iş başında %50 olacak şekilde ödeme yapıyorsunuz ve kalan ödemenizi işinizi teslim aldıktan sonra yapabiliyorsunuz.
Evet. Dilerseniz domain ve hostinginizi kendiniz temin edebilirsiniz ancak talep etmeniz durumda bizlerde sizin için domain ve hosting paketleri temin edebilmekteyiz.
Hayır. Yalnızca peşin ya da banka havalesi yoluyla ödeme alınmaktadır.

Mobil Programlama

Yaptığımız uygulamalar Android ve IOS platfromlarını desteklemektedir.
Uygulamaların belirli bir fiyatı yoktur. İstediğiniz platforma ve istediğiniz özelliklere, ekran tasarım sayısına göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir.
Gerekli tüm bilgiler bizimle paylaşıldıktan sonra uygulamanın kodlamasını gerçekleştiriyoruz.
Evet ücretli, Google Play Store ve Apple App Store için üyelikler satın alınmalı.
Daha önceden açmış olduğunuz hesaplar var ise o hesapları kullanabilirsiniz. Hesabınız yoksa bizler sizin için satın alma işlemini gerçekleştirebiliriz. Dilerseniz sizlerde bu işlemi yapabilirsiniz.

Grafik Tasarım

tasarim@btgmedya.com mail adresine tek mail olarak tüm dökümanlarınızı ve isteklerinizi göndermeniz yeterli olacaktır.
Her hizmetimizin kendisine özel teslim süresi bulunmaktadır. Sürelerimiz 3 başlıkta değerlendirilmektedir: Tasarım Süreci, Baskı Süreci, Teslimat Süresi. Teklif aldığınız zaman teklif dosyamızda o hizmetimizin tahmini teslim süresi de yer almaktadır.
Grafik Tasarım çok geniş bir yelpaze olduğu için süre de talep edilen ürün ve hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Talebe göre 2 saat içinde teslim ettiğimiz işlerin yanında 1 ayda teslim ettiğimiz işler de var.
Grafik Tasarım konusunda müşterilerimizin ihtiyacı olduğu her şeyin tasarımını yapıyoruz. Logodan kartvizite, katalogdan tabelaya kadar müşterimizin ihtiyacı olan her şeyi tasarlıyoruz.
Anlaşmalı olduğumuz firmalar aracılığıyla baskı hizmeti vermekteyiz.
Müşterilerimizden aksi yönde bir talep gelmedikçe tüm logolarımızı vektörel formatta yapıyoruz. Sadece logo ile de sınırlı değil. Kartvizitten broşüre, kataloğa, dergiye kadar her türlü basılı ürünün tasarımını da aksi yönde bir talep gelmedikçe vektörel formatta yapıyoruz.
Sanılanın aksine kurumsal kimlik sadece logo, antetli kağıt, bloknot, dosya ve klasör gibi basılı materyallerden oluşmaz. Kurumsal kimliğin tüm bunların yanında “Kurumsal Kimlik Klavuzu” isimli dökümanının da olması gerekir. Kurumsal Kimlik Klavuzu, şirket logonuzun hangi şartlar altında nasıl kullanılması gerektiğini belirten bir dökümandır. Yaptığımız tüm kurumsal kimlik çalışmalarında talep edilen basılı materyallerin dışında kurumsal kimlik kılavuzunu da hazırlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sosyal medya hesaplarının yönetimini devralıyoruz. Müşterilerimize sosyal medyada kullanımı için şablonlar oluşturuyor ve belirlediğimiz takvime göre planlı paylaşımlar yapıyoruz. Müşterilerimizin takip ettiği kişileri ve takipçilerini inceliyoruz. Sosyal medya üzerinden gelen mesajları müşterilerimize iletiyor ve cevabını da yine mesaj sahibine iletiyoruz. Bunun yanında müşterilerimiz için sosyal medya reklamları için planlamalar yapıyor ve müşterilerimiz için hedef kitle, pazar etkileşimi ve detaylı rakip incelemesi gibi hizmetler vererek onlara sosyal medyadan maksimum verimi sağlamaya çalışıyoruz.
Firmalarımızın sosyal medya reklamları için hedef kitle analizleri, rakip analizleri ve potansiyel müşteri analizleri yaparak sosyal medya reklam planlamalarını oluşturuyoruz. Firmamız için en uygun maliyet ve en çok etkileşim sağlayacak parametreleri bir araya getiriyor ve bunları destekleyici reklam gönderileri ile bu planlamanın başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.